Logowanie Rejestracja
Wersje językowe
pl PL
Pracownik produkcji napojów - 40-50h/tyg.
MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako: Pracownik produkcji napojów - Niemcy Nr ref.: PROD/AL/LOSS/N Miejsce pracy: okolice Stuttgartu (Niemcy Pd.-Zach.) MILE WIDZIANY PARY ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA! Pracownik produkcji napojów - 40-50h/tyg.
Informacja
Rekrutacja: stała
Doświadczenie: tak
Zakwaterowanie: tak
Prawo jazdy: tak (Kategoria A)
CV: tak
Zaufana oferta 1700.00 / m NETTO 10.09.2023 Inne
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
Oferty
O naszej firmie
Opis stanowiska
Lekkie i powtarzalne prace przy linii produkcyjnej (produkcja napojów alkoholowych) Układanie, pakowanie i konfekcjonowanie lekkich produktów Kontrola jakości i nadzór na przebiegiem linii Inne ogólne prace produkcyjne
Nasza oferta
Umowa o pracę tymczasową na czas określony, zapewnione 40-50 godz. pracy tygodniowo Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, podatek odprowadzany do niemieckiego FA, możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń, np. ,,Kindergeld", pomoc w rozliczeniu rocznym niemieckiego podatku i uzyskaniu zwrotu) Zapewnione w pełni umeblowane zakwaterowanie z Internetem w pobliżu miejsca pracy Praca w systemie zmianowym (możliwa praca w weekendy) Stawka godzinowa 13,00 EUR + dodatki + premie Miesięczne zarobki netto (na rękę) po wszelkich potrąceniach min. ok. 1.400-1.700 EUR przy pełnym przepracowaniu miesiącu Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), praca w niedzielę (50%) 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy Premia świąteczna oraz wakacyjna
Wymagania
Mile widziane pary - mobilne (własny środek transportu) Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dokładność i precyzja pracy