Logowanie Rejestracja
Wersje językowe
en EN
Komisjoner - Order picker - magazyn spożywczy
MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:
Informacja
Rekrutacja: stała
Doświadczenie: tak
Zakwaterowanie: tak
Prawo jazdy: tak (Kategoria A)
CV: tak
Zaufana oferta 1800.00 / m NETTO 10.09.2023 Berlin
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
Oferty pracy
O naszej firmie
Opis stanowiska
KOMISJONER - ORDER PICKER MAGAZYN SPOŻYWCZY Miejsce pracy: Magdeburg lub Brema !PRACA OD ZARAZ! Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego
Nasza oferta
Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę) Stawka godzinowa od 13,00 EUR do nawet 17,50 EUR w zależności od wydajności w pracy Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej (wyjściowej) od 15,86 EUR + premie (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie) W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu - organizowane i w przeważającej części finansowane przez Pracodawcę Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 - 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku) Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna) W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!) Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p. Możliwa dodatkowa praca w weekendy Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim) Pracownicze pakiety sportowe - w zależności od lokalizacji
Wymagania
Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!) Gotowość do pracy w systemie zmianowym Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy Punktualność, dokładność i rzetelność