Logowanie Rejestracja
Wersje językowe
en EN
Hydraulik OD ZARAZ! Stawka od 16€/h brutto + od 7€/h netto diety!
Poszukujemy doświadczonych hydraulików- oferty pracy w różnych rejonach i miastach Niemiec- aktualnie Eppingen (okolice Heilbronn).
Informacja
Rekrutacja: stała
Doświadczenie: tak
Zakwaterowanie: tak
Prawo jazdy: tak (Kategoria A)
CV: tak
Zaufana oferta 16.00 / h BRUTTO 10.09.2023 Inne
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
Oferty pracy
Opis stanowiska
doświadczenie w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych, wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac, posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu mile widziane.
Nasza oferta
atrakcyjne zarobki- stawka od 16,00€/h brutto plus od 7€/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego), premia ''Na dzień dobry'' 200€, premia za polecenie pracownika 300€, zwrot kosztów dojazdu do Niemiec, długotrwałą pracę w stabilnej firmie, niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia)- płacone ekstra + 25% do godziny, cykliczne podwyżki, regularne zaliczki (co tydzień), terminowo wypłacane wynagrodzenie- do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca, do 30 dni urlopu, bezpłatne ubranie robocze- do 200€, zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu), pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności. możliwość pracy w teamie (2-3 osoby) - na wybranych zleceniach.