Logowanie Rejestracja
Wersje językowe
UA UA
Kurier
Kurier Miejsce pracy – 20 km od Düsseldorfu Dla naszego niemieckiego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kurier OFERUJEMY: • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą, • Duże wsparcie w uzyskaniu numeru podatkowego oraz numeru ubezpieczenia, • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy, • Zakwaterowanie płatne 450 euro w pełni wyposażone, • Stawkę godzinową 16,03€ brutto/h, • Premię inflacyjną 190€ netto na miesiąc, • Dodatek regionalny 15,84€ na miesiąc, • Możliwość otrzymania zaliczki 500 euro po 2 tygodniach pracy, • Pracę od poniedziałku do soboty w godzinach: 8:00-16:20 oraz 9:45-18:10, • Ubranie robocze i narzędzia do pracy, • Prace przy rozwożeniu paczek dla klientów, • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc, • Świadczenia obowiązujące w Niemczech. ZADANIA: • Terminowe dostarczanie paczek dla klientów, • Dbanie o powierzony pojazd firmowy, WYMAGANIA: • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy • Prawo jazdy kat. B • Zaświadczenie o niekaralności – można je uzyskać już po przyjedzie do Niemiec, • Punktualność, • Doświadczenie nie jest wymagane, • Umiejętność pracy w zespole, • Sprawność fizyczna, • Chęć nawiązania stałej współpracy.
Informacja
Doświadczenie: nie
Zakwaterowanie: tak
Prawo jazdy: tak (Kategoria B)
CV: tak
16.03 / h BRUTTO 26.10.2023 Inne
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
Oferty pracy
O naszej firmie
Dla naszego niemieckiego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kurier Jesteśmy częścią, założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL, która rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się. Jest liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu
Opis stanowiska
ZADANIA: • Terminowe dostarczanie paczek dla klientów, • Dbanie o powierzony pojazd firmowy,
Nasza oferta
OFERUJEMY: • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą, • Duże wsparcie w uzyskaniu numeru podatkowego oraz numeru ubezpieczenia, • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy, • Zakwaterowanie płatne 450 euro w pełni wyposażone, • Stawkę godzinową 16,03€ brutto/h, • Premię inflacyjną 190€ netto na miesiąc, • Dodatek regionalny 15,84€ na miesiąc, • Możliwość otrzymania zaliczki 500 euro po 2 tygodniach pracy, • Pracę od poniedziałku do soboty w godzinach: 8:00-16:20 oraz 9:45-18:10, • Ubranie robocze i narzędzia do pracy, • Prace przy rozwożeniu paczek dla klientów, • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc, • Świadczenia obowiązujące w Niemczech.
Wymagania
• Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy • Prawo jazdy kat. B • Zaświadczenie o niekaralności – można je uzyskać już po przyjedzie do Niemiec, • Punktualność, • Doświadczenie nie jest wymagane, • Umiejętność pracy w zespole, • Sprawność fizyczna, • Chęć nawiązania stałej współpracy.